Go to Top

Hakkımızda

Online Kesintisiz Güç Kaynakları başta olmak üzere, Kuru Tip Aküler, Servo Voltaj Regülatörleri, Statik Voltaj Regülatörleri, Akü Şarj Redresörleri, Marine tip Akü Şarj Redresörleri, SMPS Güç Kaynakları, Sinüs ve Modifiye Sinüs Invertörler, Kombi Güç Kaynakları, Kepenk Güç Kaynakları, DC Güç Kaynakları, AC/DC Güç Kaynakları, Kablolu TV Güç Kaynakları, Telekom Güç Kaynakları, İzolasyon Trafoları ve Ayarlı Varyak Sistemlerinin araştırma, geliştirme, satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur. TEKNOGÜÇ ’in önde gelen hedeflerinden biri; müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanması ve aşılmasına yönelik olarak güvenli, uluslararası standartlar ile uyumlu, müşteri için gerçek ekonomik ve teknolojik üstünlükleri olan ürünlerin satış, servis ve bakım hizmetlerini vermektir. TEKNOGÜÇ , sektörel deneyimi, araştırmacı ve çözüme odaklı yaklaşımı ile müşterilerinin endüstriyel elektronik ve güç elektroniği konusundaki özel ihtiyaçlarına da çözüm üretir. Bu ihtiyaçlar; standart ürünler ile çözüm bulunamayan, ARGE çalışmaları gerektiren, tanımlanan özelliklerde ve müşteriye özel adetlerde üretilen özel tasarımlardır. TEKNOGÜÇ , sürekli gelişimi hedefleyen ve bunun için yoğun eğitim ve araştırma faaliyetleri yürüten dinamik bir yapıya sahiptir.

Kalite Politikamız

TEKNOGÜÇ , hizmetin her aşamasında kalite düzeyinin yükseltilmesi ve maliyetlerinin düşürülmesine yönelik her türlü çalışmanın destekçisidir. Kalite Kontrol Sistemi ile müşteri beklentilerinin karşılanması hedeflenmektedir. TEKNOGÜÇ , hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırmak için çalışmaktadır, tarafımızdan sağlanan ürün ve hizmetlerde devamlılık esastır.

Değerlerimiz

TEKNOGÜÇ ,Yapılan her şeyde teknoloji geliştirmeyi hedefler. Ürünlerin güvenli ve kaliteli olmasında, sağladığı hizmetlerde çevre ile etkileşimde mükemmeli hedefler. Bilginin hızlı ve ekonomik biçimde çözümlere dönüştürülmesi ve uygulanması, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan en iyi çözümleri sunmak için çalışırız. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaliteli ürün ve hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Etkin ekip çalışmasına inanırız. Beraber üretmeyi ve paylaşmayı severiz. Kurulduğu yıldan bu yana; verdiği sözlerini tutmayı, bilgi seviyesini sürekli artırmayı ve asıl reklamın müşteri memnuniyeti olduğu inancıyla çalışmalarını titizlikle sürdürmeyi ilke edinmiştir.